Користуватися садовим тримером нескладно, у цьому могли переконатися багато дачники. Головна складність, з якою стикається новачок – правильна намотування волосіні на котушку. Операція ця, по суті, проста, але для успішного проведення треба знати деякі тонкощі. Їх розкриє наша стаття.
Незважаючи на те, що садова техніка використовується вже досить давно, для деяких власників приватних будинків вона все ще в новинку. Ось чому нерідко виникають питання про те, як правильно намотати волосінь на електричний або бензиновий тример.
Це по суті своїй нескладна операція, але всі її етапи потрібно грамотно виконати, щоб досягти потрібного результату. Тим більше що в інструкціях з експлуатації лише деякі виробники дають відповідь на це наболіле питання. Прочитайте статтю і дізнатися, як намотувати волосінь на котушку тріммера.
Порядок намотування волосіні на котушку тримера
Перш за все, слід знати, що тримери мають різні робочі насадки. Котушка може бути розрахована на різну довжину та товщину ліски – цей момент слід враховувати при придбанні витратного матеріалу.
Отже, як же зарядити волосінь на котушку тримера? Вся робота ділиться на кілька етапів:
Коли ви включите тример, зайва волосінь сама зріже лезом підрізування.
Як бачите, намотати волосінь на котушку тримера нескладно: головне – все зробити правильно. А ось ще кілька порад, які стануть в нагоді вам при виборі ліски, її намотуванні і подальшій роботі:
- волосінь буває різної товщини і з різним перетином. Оптимальним варіантом для намотування є «рідна» для цієї моделі волосінь;
- ні в якому разі не використовуйте для тріммера рибальську волосінь або металеві троси. Така заміна може здатися ефективною, але це дуже небезпечно. Зіскочивши з працюючого тріммера, тросик може серйозно травмувати не тільки самого газонокосильщика, але й оточуючих;
- волосінь зрізається, коли працюючий тример стикається з твердими предметами. Постарайтеся цього не допускати, інакше вам кожен раз доведеться зупинятися, вимикати прилад і знову намотувати волосінь на котушку;
- для стрижки газонної трави використовуйте звичайну волосінь, а для грубих бур’янів – волосінь у формі кіски. Вона є більш міцною, і не буде постійно зрізатися.
← Натисни «Подобається» і читай нас на Facebook